Відгуки про компанію Львівське взуття від виробника
- Дмитро Т.
- Марина М.
- Андрей Г.
- Людмила Д.
- Олександр Л.
- Сергей К.
- Оксана М.
В цілому кросівки хороші,але не зовсім те що на картинці,трішки засмутилася 🫤
- Александр З.
кросовки клёвые стоят своих денег понравились.
- Василь К.
- Анна Д.
Величезне дякую за ботіночки.Мирного неба
