Відгуки про компанію Львівське взуття від виробника
- Олена М.
хамство. сказали що у них черга)) і в наявності немає і я маю чекати в порядку черги)). люди ви серйозно!??
- Олеся М.
- Владимир Ш.
на третий день вырвались кнопки под шнурки
- Любов Т.
- Уляна Д.
Дуже дякую. Теплі дутіки і розмір мій.
- Інна Х.
- Валентина С.
Доброго дня дякуємо за взуття ,дуже якісне ,зручне ,чоловіку для роботи три роки робимо постійно у вас замовлення ,тепер і сину замовляємо .Дякуємо за швидке відправлення та якість.
- Светлана У.
- Светлана З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЖанна С.
На жаль, вже другий місяць і ніяк не можу отримати, замовляла, мабуть, разів 4
